Jump to content
Sign in to follow this  
roibu @ KRIPT

KRIPT.RO | Locul 39 in lume pe gametracker.

Recommended Posts

Comunitatea Kript România a ajuns la 87 membri în clanul de pe gametracker și suntem în continuă creștere. Vă mulțumim tuturor pentru că ne sunteți alaturi!
De altfel am ajuns și locul 39 în lume ca și comunitate.

Citat

descărcare.png

Vă mulțumim tuturor celor care sunt alături de noi și care muncesc zi de zi pentru a duce acest proiect cât mai sus. Mulțumim tuturor membrilor că ne-au ales!

• Like 7

Sa stii ca e destul de bine față de alte comunități care au 300 de membri si tot n-au ajuns la valoarea noastra.

Muritori de foame fata de Kript Romania.

Va pupă weed!

• Haha 3
  • Upvote 2

Nu ma intereseaza pe ce loc suntem,trebuie doar sa nu ne batem joc,si sa ne dorim,chestile astea le putem face doar din placere,nu concurenta,nu conteaza pe ce loc esti,atata timp cat staff-ul nu isi face treaba sau sunt inactivi,noi suntem activi,avem destui oameni cu mentaliate ridicata,si ne bucuram de ficare zi petrecuta pe comunitate de asta eu ma bucur ca am dat de ea!

• Like 3
  • Haha 1
  • Upvote 3

Sa ajungem cat mai sus cu multa muncă, dăruire si perseverentă vom putea face ceva de viitor!

• Like 5
  • Haha 2

Datorita oamenilor cu respect si caracter ajungem sus.

• Like 4
  • Haha 1

Acum 16 ore, csf! #weed a spus:

Sa stii ca e destul de bine față de alte comunități care au 300 de membri si tot n-au ajuns la valoarea noastra.

Muritori de foame fata de Kript Romania.

Va pupă weed!

Este cam josnic sa zici asta, ca la cate comunitati a avut roibu ma gandesc si eu ca a crescut in gametracker.com =))

• Downvote 1
  • Upvote 1

Acum 5 minute, (c) WaRn!nG. a spus:

Este cam josnic sa zici asta, ca la cate comunitati a avut roibu ma gandesc si eu ca a crescut in gametracker.com =))

La cât de static eşti tu mi-e greu să cred că poți realiza ce am realizat eu . Lasă greața asta deoparte . Abține-te.

• Like 2

6 minutes ago, (c) WaRn!nG. said:

Despre ce vorbim..Fix tu te-ai găsit cumetre să comentezi.Mai știi câte comunități ai schimbat în ultima perioadă?În locul tău tăceam.Vezi-ți de treaba ta...Dacă a făcut,a facut pe munca lui , nu pe a ta.

• Like 3

Felicitări tuturor și respect membrilor comunității noastre. Vă pupă țiganu' de Toxic. 😛

• Like 4

Acum 2 ore, (c) WaRn!nG. a spus:

Propun sa taci , schimbi comunitatile ca pe sosete ,nu esti in masura sa comentezi . 

• Like 2
  • Downvote 1

@roibu @ KRIPT este abea inceputul, sa ne adunam mai multi, multumim persoanelor care sunt alaturi de noi.

Va pwp si va respect

• Like 1
  • Upvote 1

Hmm grup-ul are ultimul post din 2018 si forum-ul e deschis in 2019 🤔

Care sariti pe mine stiu ca e vechi grup-ul deci guritza mica

GG acum pe 36 asta inseamba ca lumea e  mica

• Like 1

Acum 18 minute, Slug a spus:

Voi nu înțelegeți ceva, da grupul e vechi , am înețels și știu prea bine asta dar degeaba dacă nu sunt servere populate, activitate la membrii din grup și așa mai departe . Poți să ai 9999 de membri în grup degeaba dacă e 0 activitate și pot spune ca grupul nostru are o activitate de invidiat . Mă simt mândru =)) Continuați . 

• Like 2

Acum 27 minute, Slug a spus:

Nu stiu cum sa-ti zic dar grupul e deschis din vechiul KRIPT pana in prezent , a crescut din 2017 pana acum , kript-ul nu e o comunitate deschisa ieri , are 2/3 ani pe spate.

Deci stfw .

• Like 1

Chiar acum, stranger a spus:

Felicitări, ce să zic, sper să nu o mai închizi peste 2-3 luni @roibu @ KRIPT.

Nu mai fac prostia asta . Am ajuns într-un punct în care mi-a ajuns până la gât. Eu îți mulțumesc pentru cuvintele frumoase . 

Uit să precizez că datorită persoanelor ca @S P A R T A N. , @Tox1cMan>? nu am fi ajuns ce suntem acum .

Te respect!

• Like 1

5 minutes ago, stranger said:

Felicitări, ce să zic, sper să nu o mai închizi peste 2-3 luni @roibu @ KRIPT.

Acum va fi ceva total diferit!

Mulțumim pentru susținere!

RESPECT!

• Like 4

Acum 21 ore, csf! #weed a spus:

Nu stiu cum sa-ti zic dar grupul e deschis din vechiul KRIPT pana in prezent , a crescut din 2017 pana acum , kript-ul nu e o comunitate deschisa ieri , are 2/3 ani pe spate.

Deci stfw .

Inainte sa comentezi ar trebuii sa te informezi te inseli grav ea este defapt inregistrata in https://prnt.sc/npw2hj si wishu a luat-o in 2017 si grup-ul ala a fost schimbat numele de 1E+9 ori si sa enumeram reinstall-urile

O sa inchid topicul ca vad ca apar prea multi ratati !

Seara faina sa aveti ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this